Sol de Ca'n Picafort - Adults only




Het vlakbij het stadscentrum gelegen strandhotel bevindt zich middenin het toeristische centrum van Can Picafort. In de directe omgeving (op ongeveer 25 tot 50 m afstand) ligt het zandstrand en zijn er tal van mogelijkheden om te winkelen, verschillende bars en restaurants evenals een halte van het openbaar vervoer met lijnbusverbindingen naar Alcudia, Formentor, Manacor, Inca en Palma. Er zijn diverse discotheken op ca. 200 meter afstand. De luchthaven van de Balearen ligt op een afstand van ongeveer 60 km.
Hotelfaciliteiten
Het hotel werd in 1965 gebouwd. De gasten zijn van harte welkom in het verblijf met 57 kamers. De gasten worden in een ontvangsthal welkom geheten, waar een receptie met uitcheckservice te vinden is. Er is een lift voorhanden waarmee de meeste etages bereikbaar zijn. Tot de voorzieningen behoren een kluis en een wisselkantoor. In de gemeenschappelijke ruimtes staat de reizigers wifi ter beschikking. De volgende gastronomische voorzieningen zijn beschikbaar in het hotel: een restaurant, een eetzaal, een koffiehuis en een bar. Er zijn ook winkels. Tot de verdere voorzieningen van het hotel behoort een tv-ruimte. De gasten die met de auto komen, kunnen deze op het parkeerterrein van het verblijf parkeren. Voor de gasten is bovendien een fietsenkelder beschikbaar. Andere service-opties zijn: een medische dienst, roomservice en een wasservice. Daarnaast wordt er een pendeldienst aangeboden. Sportieve gasten, die het omliggende landschap op de fiets willen verkennen, zullen de fietsverhuur op prijs stellen.
Kamers
De kamers bieden airconditioning, centrale verwarming en een badkamer. In de meeste kamers biedt het balkon een mooi uitzicht. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluisje en een minibar beschikbaar. Ook een koelkast, een koelkastje en een thee-/koffiezetapparaat zijn aanwezig. Een internettoegang, een telefoon, een televisie en wifi ronden het voorzieningenaanbod af. De badkamers beschikken over een douche en een bad. Een van de faciliteiten is ook een haardroger. Het hotel biedt niet-rokenkamers.
Sport/entertainment
Het hotel beschikt over een buitenbad en een kinderbad. Ook een terras, een zonneterras, ligstoelen en parasols zijn voorhanden. Het bubbelbad in het zwembadgedeelte garandeert rust en ontspanning. Het verblijf biedt diverse outdoorsportmogelijkheden aan, onder andere golfen en tegen betaling ook de mogelijkheid om te fietsen/mountainbiken en tennis. Men kan kiezen uit verschillende sporten, waaronder diverse watersportmogelijkheden zoals waterskiën, jetskiën, bananenboot varen, zeilen en duiken en tegen betaling windsurfen. Het hotel biedt met biljart en tegen betaling tafeltennis sportieve activiteiten in het binnengedeelte aan. Het hotel biedt in het wellnessgedeelte verschillende behandelingen, bijvoorbeeld een spa, een sauna, een stoombad, een hamam en een schoonheidssalon alsook (tegen betaling) massagebehandelingen.
Eten en drinken
Het verblijf biedt eetmogelijkheden als overnachting met ontbijt en halfpension aan. Als maaltijden worden ontbijt en diner aangeboden.
Creditcards
De volgende creditcards worden in het hotel geaccepteerd: American Express, Visa en MasterCard.
Faciliteiten
- gebouwd in het jaar : 1965
- jaar van renovatie : 2005
- verdiepingen - hoofdgebouw : 3
- aantal kamers (totaal) : 57
- aantal eenpersoonskamers : 6
- aantal tweepersoonskamers : 48
- american express : true
- visa card : true
- mastercard : true
- zandstrand : true
- ligstoelen : true
- parasols : true
- airconditioning : true
- hotelkluis : 1
- wisselkantoor : 1
- ontvangsthal : 1
- liften : 2
- café : 1
- winkels : 1
- bar(s) : 1
- restaurant(s) : 1
- restaurant(s) met airconditioning : 1
- restaurant(s) met kinderstoelen : 1
- internetaansluiting : true
- wifi hotspot : true
- roomservice : true
- wasservice : true
- medische dienst : true
- fietsenkelder : true
- fietsenverhuur : true
- parkeerplaats : true
- tv-lounge : 1
- badkamer : true
- douche : true
- ligbad : true
- haardroger : true
- telefoon : true
- satelliet/kabeltelevisie : true
- internetaansluiting : true
- minibar : true
- koelkast : true
- airconditioning (centraal geregeld) : true
- centrale verwarming : true
- kluis : true
- lounge : true
- balkon of terras : true
- televisie : true
- mogelijkheid om zelf thee en koffie te zetten : true
- buitenbad(en) : 1
- kinderbad/gedeelte : 1
- ligstoelen : 1
- parasols : 1
- whirlpool : 1
- sauna : 1
- zonneterras : 1
- stoombad : 1
- massage : betaald 1
- bananenboot : 1
- waterski : 1
- jetski : 1
- duiken : 1
- surfen : 1
- windsurfen : betaald 1
- zeilen : 1
- tafeltennis : betaald 1
- fiets/mountainbike : betaald 1
- biljart / snooker : 1
- golf : 1
- tennis : betaald 1
- strand : betaald 50
- winkelmogelijkheden : betaald 30
- restaurants : betaald 30
- bars / pubs : betaald 30
- disco / club : betaald 200
- golfbaan : betaald 1000
- openbaar vervoer : betaald 30
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.