Laagsteprijsgarantie
Tijdelijk geen boekingskosten
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
7.8
GoedScore uit 7 reviews

Hotel Palia Maria Eugenia

Over Hotel Palia Maria Eugenia

Nestel jezelf in de luwte van Hotel Palia Maria Eugenia, waar de zonovergoten dagen naadloos overgaan in verfrissende duiken. Dit paradijs, perfect gelegen op een steenworp afstand van het kristalheldere water en het zachte zandstrand, belooft een onvergetelijke vakantie. Met de verkwikkende zwembadbar en de levendige sfeer is elke dag een viering van ontspanning en plezier.

De Ligging

Hotel Palia Maria Eugenia geniet van een benijdenswaardige ligging in het zuidoosten van het eiland, slechts 500 meter verwijderd van het idyllische strand en ongeveer 10 km van het charmante Porto Christo. De bruisende stad Portocristo ligt op ongeveer 15 km afstand, terwijl Manacor en Palma respectievelijk op 20 km en 70 km afstand liggen, ideaal voor daguitstapjes en het verkennen van de lokale cultuur. Voor vakantiegangers die verlangen naar avontuur buiten het hotel, is een halte van het openbaar vervoer gemakkelijk te voet te bereiken, slechts 40 meter van het hotel. De luchthaven bevindt zich op ongeveer 50 km afstand, wat zorgt voor een gemakkelijke aankomst en vertrek.

Het hotel en de faciliteiten

Hotel Palia Maria Eugenia verwelkomt vakantiegangers met een scala aan faciliteiten om een onvergetelijk verblijf te garanderen. Het hotel telt 293 kamers, verdeeld over 8 verdiepingen, en biedt faciliteiten zoals Wi-Fi (tegen toeslag), een 24-uurs receptie, en een diversiteit aan voor gehandicapten toegankelijke vrijetijdsbestedingen. Het hotel beschikt over 6 zoetwaterzwembaden, inclusief een kinderbad, omringd door gratis ligstoelen en parasols, ideaal voor ontspanning onder de zon. Voor de actieve vakantieganger biedt het hotel een omvangrijk buitensportprogramma met onder andere tennis en voetbal, terwijl het wellnessgedeelte met spa en sauna zorgt voor de nodige ontspanning. Bovendien biedt het hotel een kinderopvang, een autoverhuur, en een medische dienst voor een zorgeloos verblijf.

Eten en drinken

In Hotel Palia Maria Eugenia wordt elke maaltijd een culinair avontuur. Vakantiegangers kunnen smullen van een heerlijk en uitgebreid buffet bij ontbijt, lunch en diner in het niet-rokers restaurant. Voor degenen die iets lichts wensen, stelt het hotel smakelijke snacks beschikbaar. De all-inclusive formule omvat naast de maaltijden ook een selectie van alcoholische en alcoholvrije dranken, beschikbaar voor vakantiegangers. Of je nu zin hebt in een verfrissende cocktail aan de zwembadbar of een kopje koffie in het koffiehuis, er is voor elk wat wils.

Goed om te weten

Hotel Palia Maria Eugenia biedt rolstoelvriendelijke faciliteiten en kamers, waardoor het een toegankelijke keuze is voor vakantiegangers met beperkte mobiliteit. Houd er rekening mee dat sommige faciliteiten zoals Wi-Fi en de spa tegen betaling zijn. Het hotel accepteert Visa, Diners Club en MasterCard als betaalmiddelen. De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.

Ook leuk voor jou

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Honden toegestaan

  • Airconditioning

  • Room service

  • Liften

  • WiFi

  • Cafe

  • Bar

  • Restaurant

  • Winkel

  • Internet

  • Speeltuin

  • 24-uurs receptie

  • Hotelkluis

  • Wisselkantoor

  • Discotheek

  • Spelletjeskamer

  • Restaurants met niet-rokers gedeelte

  • Vergaderruimte

  • Wasservice

  • Medische hulp

  • Fietsverhuur

  • Parkeerplaats

  • Garage

  • Kinderopvang

  • TV kamer

  • Wasserette

Sport & Entertainment
  • Zwembad

  • Entertainmentprogramma

  • Tennis

  • Sauna

  • Fitness

  • Buitenzwembad

  • Kinderzwembad

  • Pool bar

  • Ligstoelen

  • Parasols

  • Aqua-aerobics

  • Zonneterras

  • Tafeltennis

  • Boogschieten

  • Basketbal

  • Kinderanimatie

  • Aerobics

  • Darts

Strand
  • Zandstrand

  • Ligstoelen

  • Parasols

Overige informatie

De accommodatie
  • Bouwjaar: 1971

  • Renovatiejaar: 2008

  • Aantal verdiepingen hoofdgebouw: 3

  • Totaal aantal kamers: 302

  • Aantal tweepersoonskamers: 258

Betaling
  • Visa

  • Mastercard

  • Dinerclub

  • EC-kaart

In de buurt
  • Strand: 70m

  • Winkelmogelijkheden: 100m

  • Restaurant: 100m

  • Golfbaan: 10000m

  • Openbaar vervoer: 150m

Contact gegevens

Adresgegevens
C/ Romaguera,S/N, E-07689
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
Veilig betalen
  • Ideal
  • BanContact
  • Mastercard
  • Visa